Volkswagen Bank, spółka zależna Grupy Volkswagen oferująca kredyty gotówkowe na dowolny cel, w tym na zakup klasycznych samochodów, rozpoczął współpracę z Ardor Auctions, jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla miłośników samochodów klasycznych i zabytkowych.

Oprócz możliwości wykorzystania swojego klasycznego samochodu jako zabezpieczenia kredytu klienci zyskują również dostęp do katalogu Ardor Auctions zawierającego ponad 150 samochodów, w tym motocykli, samochodów sportowych i innych.

Dzięki współpracy klienci zyskają większą elastyczność w finansowaniu zakupu samochodu klasycznego lub zabytkowego poprzez stronę internetową Volkswagen Bank, lub odwiedzając jeden z jego oddziałów.

Kredyt w Volkswagen Bank umożliwi miłośnikom klasycznych samochodów, że będą mogli zrobić pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego pojazdu. Partnerstwo tych dwóch firm otwiera wiele możliwości – szczególnie dla miłośników klasycznych samochodów. Odwiedzający dom aukcyjny będą mogli na miejscu zapoznać się z ofertą banku, która obejmuje atrakcyjnie oprocentowany kredyt na klasyka. Tym samym będą mogli zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji marzenia o posiadaniu własnego oldtimera lub youngtimera.

Klasyczne samochody są ponadczasowe. Dają nam wgląd w przeszłość, jednocześnie zachowując całe swoje piękno i urok w dzisiejszych czasach. Nic dziwnego, że samochody klasyczne cieszą się coraz większą popularnością, wspiera się realizację marzeń o posiadaniu własnego oldtimera lub youngtimera.

Są starania, aby miłośnicy klasycznych samochodów kojarzyli jako bank, który rozumie ich pasję i ma dla nich odpowiednią ofertę – podkreśliła Daria Pawęda, Kierownik Działu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w numer telefonu volkswagen Oddział w Polsce, który dostarcza produkty bankowe w ramach Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta biznesowe, lokaty, karty bankowe i kredyty.

Volkswagen Financial Services posiada również oddziały w innych krajach na świecie, m.in. w Kanadzie i RPA. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów lub usług Volkswagen Bank.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych samochodów, Volkswagen Bank może pomóc Ci w uzyskaniu potrzebnego kredytu gotówkowego. Możesz go przeznaczyć nie tylko na zakup wymarzonego samochodu, ale także na części potrzebne do jego renowacji, transport i bieżącą odbudowę lub rozbudowę warsztatu. Maksymalna kwota kredytu, o jaką możesz się ubiegać, wynosi do 50 000 zł. W ofercie promocyjnej prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%, a oprocentowanie 8,87%, RRSO 9,24%*.