Alior Bank jest jednym z największych banków i jedną z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferowane są produkty i usługi zarówno osobom prywatnym, jak i dużym firmom, korporacjom i klientom instytucjonalnym.

Alior Bank obsługuje ponad 200 000 firm, a także ponad 2 miliony osób fizycznych. W skład akcjonariatu Alior Banku wchodzą większościowe udziały w 13 spółkach, które są notowane na rynku NewConnect w Polsce i Giełdzie Papierów Wartościowych w Krakowie, a kolejne 4 spółki notowane są na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oferuje kolejną promocję Mastercard OK!, dla klientów, którzy zawrą umowę o kartę kredytową Mastercard OK! z limitem co najmniej 2 000 zł i nie posiadają w banku rachunków kart kredytowych. Do zgarnięcia w tej promocji dla nowych posiadaczy kart kredytowych OK! Mastercard posiadaczy kart kredytowych przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję. Po spełnieniu warunków promocji klienci mogą zrealizować Multivoucher o wartości 300 zł w swoich ulubionych sklepach, wybierając je spośród ponad 100 sklepów biorących udział w akcji daje możliwość dostosowania nagrody do aktualnych potrzeb lub zainteresowań klientów jest nagroda specjalna o wartości 300 zł: Multivoucher o wartości 300 zł, który można wykorzystać na zakupy w ponad 100 sklepach takich jak Biedronka, Zalando, Ikea czy Allegro.

Alior Bank wykorzystuje drogę telefoniczną do komunikacji z klientami i interesantami w większości przypadków poprzez telefon alior bank. Dla klientów indywidualnych zapewniona jest całodobowa obsługa przez 7 dni w tygodniu.

Korzyścią z promocji jest możliwość otrzymania karty podarunkowej, do wybranego przez siebie sklepu, jeśli w każdym z trzech miesięcy po podpisaniu umowy spełni określone warunki. Kod ten otrzyma SMS-em, gdy tylko spełni wszystkie wymagania: zakupi w każdym miesiącu karty bezgotówkowe o wartości co najmniej 600 zł, zaloguje się raz w naszej aplikacji oraz dokona co najmniej 3 zakupów u wybranego sprzedawcy – jeden raz w miesiącu. Wartość karty podarunkowej nie może przekroczyć 500 zł dla każdego handlowca z listy.

Promocja może być wykorzystana jednorazowo. Karta MasterCard OK! Umożliwia również otrzymanie zwrotu do 300 zł rocznie za płatności bezgotówkowe dokonywane w wybranych punktach handlowo-usługowych (sklepy odzieżowe, restauracje, kina itp.). Płacąc kartą po zapisaniu się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, klienci mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Program jest dostępny z poziomu aplikacji Alior Mobile.